NIKLAS PASCHBURG (Saksamaa) / Jazzkaar 2020

Kontsert, Tallinn

Korraldaja Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ

Hea klient!

Seoses COVID-19 olukorraga maailmas ei saa Islandi ansambel Hugar 12. oktoobril kell 21:00 Vabal Laval esineda, selle asemel annab täispika kontserdi pianist Niklas Paschburg (Saksamaa).

Kehtivad juba ostetud piletid.
Juhul kui teile esineja muutus ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 29. september – 31.  oktoober 2020. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.
Tavapileti omanikud saavad piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades ja Viru Keskuse infopunktis.

Jazzkaare info ja 6660030.
Jazzkaar 2020
NIKLAS PASCHBURG (Saksamaa)
Esmaspäev, 12. oktoober 2020 kell 21:00 Vaba Lava
Saksa helilooja ja produtsendi Niklas Paschburgi mõjud peituvad Nils Frahmi, Ólafur Arnaldsi ja Hauschka loomingus, tema 2018. aasta debüütalbumit “Oceanic” pidasid kriitikud aasta üheks kaunimaks plaadiks. Klaveriminimalismi, klassika ja elektroonika sidumisel on sündinud ka käesoleval aastal ilmuva värske plaadi looming.

Kolme erakordse muusiku ülesastumine Jazzkaare laval lubab meditatiivset rännakut stiilivälistes sfäärides, mille kokkupuutekõlades leiavad palju uut ja tuttavat ka jazzisõbrad.

Koosseis:
Niklas Paschburg

Kodulhet: http://niklaspaschburg.com

Algselt 21. aprillil kell 21:00 Vabal Laval toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert Hugar (Island) / Niklas Paschburg (Saksamaa) lükkub edasi ning toimub esmaspäeval, 12. oktoobril kell 21.00 Vabal Laval.

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

Festivali Jazzkaar 2020 toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Festivali peasponsorid on JURA, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht. Aastatoetajad on My City Hotel, BMW Inchcape, Tallink ja Aktaprint. Legendaarse jazzlaulja Dee Dee Bridgewateri kontserti esitleb Viru Keskus. Seesam kindlustus toob kuulajateni oma generatsiooni säravaima jazzvokalisti Cécile McLorin Salvanti kontserdi. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska Tallinn. Toetavad Reval Café, Overall, MyFitness, Kodupaber, NOBE ja ERR. Oma maade muusikuid aitavad Eestisse tuua Prantsuse Instituut, Hispaania Suursaatkond, Brasiilia Suursaatkond, Norra Suursaatkond.
Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Galerii