Perekontsert HANNA-LIINA VÕSA “Kribeli-krabeli-pumps!” / Jazzkaar 2020

Kontsert, Tallinn

Korraldaja Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ

Jazzkaar 2020
Perekontsert HANNA-LIINA VÕSA „Kriberli-krabeli-pumps!“

Algselt 25. aprillil kell 12:00 Vabal Laval toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert Perekontsert Hanna-Liina Võsa “Kribeli-krabeli-pumps!“ lükkub edasi ning toimub laupäeval, 10. oktoobril kell 12:00 Vabal Laval. Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

Hanna-Liina Võsa on tunnustatud muusikalilaulja ja näitleja, keda Los Angeles Times on nimetanud suure tulevikuga hõbehäälseks lauljatariks. Ta on lõpetanud Ameerika Muusikali- ja Draamaakadeemia New Yorgis ning New School Ülikooli BFA Muusikateatri erialal. Võsa repertuaari kuuluvad arvukad pearollid nii Eestis kui mujal etendunud klassikalistes muusikalides, ta on teinud külalisnäitlejana oma teledebüüdi USA tuntud telesarjas “Law and Order, SVU” ning dubleerinud Elsa rolli animatsioonis „Lumekuninganna ja Igavene Talv“ ja Gabi rolli „RIO 2“s. Hanna-Liinalt on ilmunud 4 sooloplaati ja 2016. aasta sügisel avas Tallinna vanalinnas uksed Hanna-Liina Võsa Muusikalikool.

Jazzkaare perekontsert pakub äratundmisrõõmu kindlasti kõikidele lastevanematele ja kaasalaulmis- ja tantsimislusti pere noorematele – kõlavad lood tuntud muusikalidest, ETV lastesaadetest ning “Miki Merehädas” plaadilt. Jazzis peitub suurel määral ka mängulist lusti ning kaasahaaravat kontserti saadavad Marek Talts kitarril, Janno Trump bassil ning Hanna-Liina Võsa Muusikalikooli lapsed.

Koosseis:
Hanna-Liina Võsa – laul
Marek Talts – kitarr
Janno Trump – bass
Hanna-Liina Võsa Muusikalikooli lapsed

Facebook: https://www.facebook.com/Hanna-Liina-V%C3%B5sa-singeractress-112561085460198/

 

Festivali Jazzkaar 2020 toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Festivali peasponsorid on JURA, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht. Aastatoetajad on My City Hotel, BMW Inchcape, Tallink ja Aktaprint. Legendaarse jazzlaulja Dee Dee Bridgewateri kontserti esitleb Viru Keskus. Seesam kindlustus toob kuulajateni oma generatsiooni säravaima jazzvokalisti Cécile McLorin Salvanti kontserdi. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska Tallinn. Toetavad Reval Café, Overall, MyFitness, Kodupaber, NOBE ja ERR. Oma maade muusikuid aitavad Eestisse tuua Prantsuse Instituut, Hispaania Suursaatkond, Brasiilia Suursaatkond, Norra Suursaatkond.

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Galerii