Tallinn – Kärbes Kitchen & Bar

KÄRBES Kitchen&Bar 2017 aasta aprillikuus avatud Kärbes Kitchen&Bar on Vaba Lava teatrikeskuses asuv omanäoline söögi- ja kultuurinautimise koht, kus kohtuvad omavahel kunst, muusika ja maitsev Põhjala köök.

Miljöö loomisel on lähtutud stiilist urban vintage, tuues suurde, kõrgete lagede ja suurte akendega ruumi rohkem hubasust ning soovi veeta siin pikemalt aega. Interjööri uhkuseks on ringbaari keskel asuv paju, mille okstel helklevad käsitsivalmistatud lehed ning õied. Pehmetel diivanitel on istekohti vähemalt 38le külastajale. Kokku mahutab restoran istuma 148 inimest ning püstijala kuni 400. Lisaks istumislaudadele on saalis 12 pukklauda ja 48 pukk-toole, millest 12 teevad ringbaari ääres ajaveetmise mugavaks.

Pakume lennukat põhjala köögist inspireeritud menüüd. Road, mis on sama julged kui meie restorani nimi.

Hinnaklassi me ei määra – eesmärk on pakkuda laialdast valikut, mis sobib nii piirkonna hipsteritele kui ka pidulikemate sündmuste tähistajatele. Samas ei ole me unustanud oma naabreid ning pakume tööpäeviti Telliskivi Loomelinnaku büroodele ja kauplustele lõunaid. Nagu ka toidus osas, on meil baaris esmatähtis kvaliteet. Joogi- ja veinikaardilt leiab laia valiku kõrgeklassilisi tooteid ning kokteilikaart sisaldab klassikalisi lemmikuid kui ka oma maja uudistooteid. Veinidest leiab nii roogadega sobivaid valikuid, kui ka lihtsalt õdusa õhtu nautimiseks sobilikke variante.

Kärbes Kitchen&Bar on ühtlasi ka meelelahutuskeskus, mille laval astuvad OPEN MIC sarjas üles noored ja algajad muusikud, LIVE sarjas aga muusikamaailmas juba hinnatud koosseisud. Tihti lõpetab reede või laupäeva õhtu DJ SET. Muusikas kuuleb jazz‘i ja mahedat funk’i, souli jm easy listening stiile.