Uudised

Vaba Lava Narva teatrikeskuse uus juht on Anželika Shticalov

Alates  3. septembrist alustas tööd Vaba Lava Narva teatrikeskuse juht Anželika Shticalov, kes on töötanud viimased 14 aastat Narva Muuseumi kvaliteedijuhi ja projektijuhina.

Narvast pärit Anželika on omandanud bakalaureusekraadi Tallinna Tehnikaülikooli Kuressaare Kolledžis turismi- ja hotelliettevõtluse alal. Anželika hakkab administreerima Vaba Lava Narva teatrikeskuse programmi ja vastutama igapäevase toimimise eest.
Kõik, kes soovivad anda etendusi või korraldada oma üritusi Narva teatrikeskuses, siis palume broneeringute ja rendiküsimuste osas pöörduda Anželika poole aadressil anzelika@vabalava.ee või telefonil +372 5344 1275.


Vaba Lava Narva teatrikeskus avatakse 1. detsembril 2018 ning seal on nii etenduste andmiseks kui ürituste korraldamiseks 370-ruutmeetrine blackbox (216 istekohta) ja 136-ruutmeetrine stuudiosaal (ca 70 istekohta), samuti avalik publikuala, kus saab ka näitusi korraldada.
Anželika Shticalov: “1. detsembril avab uksed Vaba Lava Narva teatrimaja. Usun, et see saab olla kihvt ja omapärane vabaaja veetmise koht tänu meie etendajatele, külastajatele ja toredale meeskonnale!”

Loe intervjuud Anželika Shticaloviga Põhjarannikust.