Uudised

Vaba Lava ametlik vabandus

Seoses 5. novembri juhtumiga, kus Vabal Laval “sugu: M” etenduse ajal viibisid laval ebakaines olekus näitlejad, mõistab Vaba Lava üheselt hukka näitlejatepoolse käitumise ja vabandab kõigi etendusel viibinud inimeste ees.
Kohtumisel “sugu: M” trupi ja lavastajaga arutati juhtunut ning leiti ühiselt, et selline käitumine ei ole tolereeritav. Näitlejad kahetsesid siiralt oma eksimust ning kinnitasid, et selline käitumine ei kordu. Samuti paluvad näitlejad vabandust saalis viibinud inimeste ees.

Lavastaja ja näitleja Jürgen Rooste: “Me oleme ise ka õnnetud ning vabandame siiralt juhtunu pärast. Luban, et sellist asja enam ei kordu.”

Vaba Lava lubab oma publikule, et ei kavatse ei praegu ega ka edaspidi taolist käitumist lubada ning teeb kõik endast oleneva, võttes kasutusele abinõud, et juhtunu ei korduks.

Vaba Lava on juba ühendust võtnud etendusel viibinud inimestega, vabandanud nende ees ning andnud võimaluse pileti tagasimüümiseks või ringivahetamiseks.

Valida saab mõne teise lavastuse meie kuraatoriprogrammist:
https://vabalava.ee/kuraatoriprogramm/

Palume neil, kelleni ei ole veel info jõudnud, kuid kes soovivad piletit tagastada või vahetada, võtta ühendust kahe nädala jooksul Piletilevi aadressil info@piletilevi.ee.

Kontakt:
Katrin Maimik
katrin@vabalava.ee
+37256502721