Uudised

Kandideerimine avatud! Moving Identities kutsub etenduskunstnikke kolmeosalisse residentuuriprojekti

Moving Identities on programmi Loov Euroopa poolt rahastatav 3-aastane residentuuriprojekt, mis loob jätkusuutlikuma, mitmekesisema ja kaasavama platvormi Euroopa identiteetidele etenduskunstides.

Projekti Eesti partnerid Vaba Lava ja Sõltumatu Tantsu Lava otsivad etenduskunstide artiste, kel oleks huvi uurida kaasatuse ja mitmekesisuse teemasid üleüldise “Euroopa identiteet täna” fookuse raames. Residentuuri oodatakse 2-5 liikmelisi professionaalseid etendus- ja tantsukunstnike gruppe, kellele antakse võimalus arendada oma projekti ideed ja artistlikku visiooni kolme tasustatud residentuuri raames – üks kodumaal ja kaks välismaal.

Eesti kunstnikele:

2-nädalane residentuur 1.–14. oktoobrini 2023 Narvas
2-nädalane residentuur 20. oktoobrist 3. novembrini 2023 Hasseltis, Belgias
2-nädalane residentuur 15.–28. aprillini 2024 Dresdenis, Saksamaal

Tasu on 4000 eurot kunstniku kohta kokku 6 nädala peale, lisaks päevaraha ning kaetud on reisikulud residentuuridesse välismaal.

Tutvu projektiga lähemalt (vt kindlasti ka Q&A’d!) ning kandideeri kuni 8. maini SIIN.

NB! Eesti kunstnikele toimub 26. aprillil kl 16:00–17:00 online infotund, kus tutvustame projekti lähemalt ning saab küsimusi küsida.

Tutvu ka projektis osalevate tantsu- ja etenduskunstikeskustega SIIN.

KONTAKTID:
Liisa Liksor, Vaba Lava, liisa@vabalava.ee
Evelyn Raudsepp, Sõltumatu Tantsu Lava, evelyn@stl.ee

Rahastatud Euroopa Liidu poolt. Avaldatud seisukohad ja arvamused on ainult autori(te) omad ega pruugi kajastada Euroopa Liidu või Euroopa Hariduse ja Kultuuri Rakendusameti (EACEA) seisukohti ja arvamusi. Euroopa Liit ega EACEA nende eest ei vastuta.